Dobre suplementy w ramach medycyny mitochondrialnej
Mitoceutyki

Dobre suplementy w ramach medycyny mitochondrialnej

5 stycznia 2020

Medycyna mitochondrialna to temat, który zyskuje na popularności w ostatnich latach. Możemy coraz więcej na jej temat się się dowiedzieć, a to co zasługuje na zainteresowanie to między innymi różnorakie suplementy, dzięki którym lepiej będzie funkcjonować organizm i każda pojedyncza komórka.

Jak bowiem zakłada medycyna mitochondrialna to właśnie każda komórka organizmu i znajdujące sie tam mitochondrium, odpowiada za prawidłową pracę naszego organizmu. Jeśli mitochondria nie spełniają swojej roli to w organizmie zaczyna się rozwijać stan zapalny. Dlatego trzeba dostarczać substancje, dzięki którym nie będzie w organizmie tego problemu.

Wybór dobrych suplementów diety

Jeśli ktoś będzie chciał zadbać o pracę własnego organizmu powinien zwrócić uwagę ma suplementy, które będą dostarczać substancje mitochondrialne. Tutaj na uwagę zasługują takie produkty, w składzie których będzie witamina k2, witamina b3, selen, l karnityna, kwas alfa liponowy, witamina d3, witamina b12, glutation, witamina k2 mk7, koenzym q10. Przed wyborem konkretnego suplementu na pewno warto będzie sprawdzić skład i zapoznać się z tym produktem, by faktycznie mieć gwarancje, że będzie wpływał pozytywnie na organizm.

Jaki preparat wybrać?

Jeśli ktoś będzie chciał się zdecydować na suplementy diety promowane w ramach medycyny mitochondrialnej to na pewno dostanie sporo różnych propozycji. Na pewno warto zadbać o to, by był to dobry suplement, z działania którego będziemy faktycznie zadowoleni. Jeśli ktoś będzie takimi produktami zainteresowany to może sprawdzić: https://www.mito-pharma.pl/product-pol-85-Witamina-C-MSE-matrix-dr-Enzmann.html